Logo dizains un TV grafika

America, LasVegas, Casino, NeonRoadSign – tie bija galvenie atslēgas vārdi meklējot inspirācijas.

Bet daudz ko stāstīt te nav, neskatoties uz to, ka galerijā daudz bilžu. Pavisam vienkārši – milzīgs darba apjoms. Desmitiem dažādu grafisko vienību tika sagatavotas šī projekta ietvaros, tajā skaitā Logo izveide un darbs pie šriftu piemeklēšanas. 3D projekti vienmēr ir kopmlicētāki un prasa vairāk laika nekā grafika, kas veidota ar parastajiem Adobes ieročiem. 3D darbs paveikts ar Cinema4D. Un vēl – šoreiz projekta ietvaros tika pavadīts ļoti liels laiks pie t.s. skriptošanas, pieprogrammēšanas. Tas viss, lai aptvertu maksimāli daudz un dažādu prognozējamu un neprognozējamu iespējamību, lai projekts galu galā būtu lietojams, ikdienā ražojot raidījumu.

Un ir ļoti, pat ļo-oooooooti patīkami to apzināties un pašapziņa ceļas debesīs, kad saproti, ka tomēr esi bijis viens no vienīgajiem, vai pat pilnībā vienīgais, kurš šādu TV grafikas specifikāciju, iekļaujoties budžetā, pilnā apjomā šajā reģionā var paveikt. Kurš cits slavēs, ja ne pats, vai ne?

Šeit video!

Sākās darbs kā pa celmiem – te logo nav īstais, te neizdodas, te vairs nav skaidrs, kas vispār jāgatavo, te pēkšņi ieplānotais atvaļinājums, te vienam, te otram, te vēl kādam no komandas… Beigas labas – viss labs. Gala rezultātā man pašam logo patīk, pat ļoti. Patīk, kā tas darbojas kopā ar savu materiālu, kā tas atbilst savai funkcijai – viss patīk. Patīk visas “sīkās” grafiskās vienības, kā bumbas ripo, patīk krāsas. Ir gandarījums.

  • Logo Dizains, Animācija, Kompozīcija, Koloristika, JS programmēšana : Juris Bērziņš
  • Telpiskā grafika, Cinema 4D : Kristaps Grīva
  • Pasūtītājs : Latvijas Loto

Let’s gamble!