popsong remix made by me

Šis remikss ir tapis Astro’n’Out izsludinātā remiksu konkursa ietvaros, kurā pie veiksmīgas sakritības šim darbam ir iespēja iekļūt minialbumā Lions Share Remixes. Mans pirmais publiskais veikums šajā lauciņā – esmu lepns, lai gan neesmu pārliecināts, ka turpmāk sekos vēl kāds … Eh, ko tur tielēties, gan jau būs!

Šajā reizē miksēju ar Steinberg Cubase, lietojot cilpas, no kurām lielāko daļu pats iespēlēju ar Spectrasonics Stylus VST. Reāli kruta štelle! Darbs prasīja savas stundas sešas, drusku vairāk, ja neskaita iedvesmošanos.

Pilnībā atzīstu, ka šoreiz iedvesmojos no Crystal Sound Systems – esmu tūkstoškārt pārliecināts, ka viņu ietekme šajā remiksā ir jūtama ikvienam.

Paldies Astro’n’out par dziesmām ko viņi rada! Ļoti patīk, dažas dziedu pats, cenšos

Tagad, nu jau Post Factum, varu atzīt, ka darbiņš tomēr ir izrādījies salīdzinoši vājš. Katrā ziņā daudz par vāju, lai iekļūtu diskā kā viens no labākajiem. Pilnībā piekāpjos konkurentu priekšā, atzīstu savu mūzikas remiksēšanas prasmju atrašanos embrija stadijā. Tomēr es nejūtos apdalīts – man patika šajā džemā piedalīties.