Čeku loterijas TV iepakojums

Šā gada jūnijā/jūlijā strādāju pie TV iepakojuma VID organizētajai Čeku loterijai. Video galvas, animācijas, Logo aizliktņi, foni tabulām. Ar tabulām bija liela ņemšanās, kamēr tās tika saprogrammētas, lai gatava datu bāze varētu attēloties TV ekrānā nekļūdīgi un bez cilvēka iesaistes. Tas viss tika darīts, lai izslēgtu kļūdas iespējamību.

Bet toties ar video šoreiz gāja kā pa sviestu – forši, ātri, radoši un viegli. Jau pirmajā  radošajā mītiņā kopā ar projekta partneri Kristapu Grīvu izdevās uzzīmēt centrālās dizaina, animācijas, vizuālā  rakstura un režijas līnijas. Ja man būtu jāatzīstas, kas bija TV klipa influence, es teiktu, ka Astro’n’Out Multivitamīnu Multipaka. Kaut kā pielipa man tas ritms un nevarēju vairs tikt vaļā.

Pati vizuālā valoda šoreiz nav manis radīta – to man piegādāja pasūtītājs. VID jau bija iepriekš pasūtijis dizaina aģentūrai izstrādāt logo, krāsu stilus un vizuālos piemērus. No manas puses – režija, ritms, animācijas triki, kopējā sajūta, kompozīcija.

Kad klips bija gatavs, prezentējot to Latvijas Loto sapulcē, piedzīvoju to reto reizi, kad klients pēc pirmās noskatīšanās kolektīvi skaļi applaudē un smaida. Ļoti patīkami! 

  • Pasūtītājs : Valsts Ieņēmumu Dienests
  • Projekta vadība : Latvijas Loto
  • 3D : Kristaps Grīva
  • Audio Design : InPlusMusic Envato Market